Ból i zgrubienie po urazie prawej dłoni

Dzień dobry. Miałem uraz prawej dłoni podczas jednego z treningów karate - spuchła mi ręka między paliczkiem bliższym, a kością śródręcza. stan ten utrzymywał się przez parę tygodni, miałem pełną ruchomość palców ale odczuwałem lekki ból. obecnie mam zgrubienie (jakby kostne wielkości 0,5cm) byłem u ortopedy i na zdjęciu w dwóch projekcjach nie było żadnego złamania. Gdy trenuję to pomimo że uraz miał miejsce 4 miesiące temu to nawet lekkie uderzenie w worek skutkuje bólem. Bardzo proszę o pomoc

Piotr Pilarski

Niestety po urazach może pozostawać zwiększona tkliwość. Nie ma innego sposobu jak unikanie sytuacji w których jest Pan narażony na uraz tej okolicy.

Pozdrawiam.