Ból lewego jądra po wytrysku - jaka przyczyna?

Witam, mam pewien problem. Mam 17 lat i od pewnego czasu zauważyłem, że czasami po masturbacji lub stosunku z partnerką odczuwam dosyć nieprzyjemny ból w lewym jądrze, znika po około 20 lub 30 minutach. Dodam tylko, że pojawiło się to zanim jeszcze zacząłem spotykać się z ową dziewczyną. Proszę o pomoc, z góry dziękuję.
17 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie!
Ból jest zawsze objawem negatywnym, wymagającym kontroli specjalisty. Ze względu na brak możliwości zbadania Ciebie sugerowałabym wizytę u urologa. Tego typu dolegliwości nigdy nie można bagatelizować, więc warto przemóc swój wstyd.
Pozdrawiam.