Ból płuc przy kaszleniu

Witam, od kilku miesiecy bola mnie pluca gdy kaszle, a kaszlu prawde mowiac nie mam. Moja wychowawczyni dziwnie kaszle, podejrzewam gruzlice u niej. Bola mnie korzonki i rozne czesci ciala, pojawia sie tez bol z tylu glowy, dzisiaj z rana czulem wlasnie jakbym ktos prętem mnie uderzyl. Co to moze byc?

Witam! Opisane objawy mogą być związane z infekcją o charakterze grypopodobnym. W tej sytuacji niezbędna jest wizyta u lekarza rodzinnego który zbierze dokładny wywiad i przeprowadzi badanie kliniczne.