Ból pod pachami po 9 miesiącach od wyleczenia chłoniaka

Witam. Jestm po wyleczonym chloniaku wezel chlonych pod pachami .mialam pobierany podczas diagnozy wycinek a teraz prawie po 9 miesiocach odczuwam pod pachami uczucie ciagniecia i rwania czy to moze byc nawrot choroby

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy są bardzo niespecyficzne. Teoretycznie niewykluczony jest jednak nawrót choroby. Proszę nie bagatelizować objawów, tylko niezwłocznie skonsultować się ze specjalistą hematologiem.