Ból podczas golenia i domowe sposoby trwałej depilacji brody

Dobry wieczór . Mam 27 l ,mam na imię Marek . Bardzo nie lubię się golić . Sprawia mi to ból !. Zwłaszcza golenie szyi i podbródka ,chodź dbam by ostrza maszynki były wymienione ,używam też żelu do golenia do skóry wrażliwej . Nic to ,nie pomaga ,skóra boli i piecze . Po prostu nienawidzę się golić . Wiem ,że można laserowo wypalić laserem cebulki włosowe ale nie stać mnie na taki zabieg . I tutaj jest moje pytanie UWAGA Czy istnieje jakiś domowy sposób aby zniszczyć cebulki włosowe ??

Lek. Tomasz Budlewski

Na pewno nie jest to sposób bezpieczny, prosze udać się do dermatologa byc może zastosowanie jakis maści złagodzi objawy.

Dzień dobry,

Radziłabym nie eksperymentować z domowymi sposobami na trwałe usunięcie włosa, gdyż takie procedury mogą okazać się niebezpieczne.

Pozdrawiam