Ból w okolicach prawego biodra u 19-latki

Witam od jakiegoś roku odczuwam ból w okolicach prawego biodra, czasem ból jest tak silny ze promieniuje do nerek. Nie mogę zlokalizować dokładnego miejsca bólu. najczęściej jest przy samej kości biodrowej, jajniki, jajowody i nerka. Czasem ból znika na miesiąc, nigdy nie bolało mnie dłużej jak dzień do teraz, ponieważ boli juz 2 dzień bez przerwy. Ból się pojawia bez znaczenia co robię, Leżę czy pracuje. Dodam że mieszkam w UK i ciężko się dostać na jakiekolwiek badania. Z góry dziękuję

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Ze względu na lokalizację dolegliwości trudno jest jednoznacznie stwierdzić pochodzenie bólu. Konieczne jest wdrożenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.