Bóle podbrzusza i pachwin oraz uczucie pulsowania

Od 3 miesięcy pobolewa mnie prawe podbrzusze i pachwina, było robione USG które nie wykazało żadnych patologii, ponowne USG wykazało śladową ilość płynu w jamie Douglasa, prawdopodobną przepuklinę pachwinową prawostronną. Jednak niepokoi mnie silne pulsowanie w prawym podbrzuszu i pachwinie, nawet po niewielkim wysiłku lub w momencie zdenerwowania. Czuje też ucisk w tych okolicach. Czy wykonane do tej pory USG wykazałoby nieprawidłowości tętnicy biodrowej?

A skąd pomysł nieprawidłowości w tętnicy biodrowej? Proponuję być pod opieką lekarza rodzinnego, to On powinien , mając jakiekolwiek podejrzenia, zlecić ew. stosowne badania dodatkowe!!! zż