Bóle przy nadgryzaniu przy założonych koronach

witam wczoraj mialam zalozone korony na zeby 3 oszlifowana 4 nie mam i piatka oszilfowana i teraz przy nagryzaniu mam dziwne uczucie boli nie wiem jak to nazwac czy to minie czy jest cos nie tak prosze o dopowiedz

Najlepszym rozwiązaniem będzie ponowna wizyta u lekarza,który osadził uzupełnienie protetyczne.Może to być drobnostka ,albo proces bardziej złożony.Bez bezpośredniego badania konkretna pomoc jest niemożliwa.

Witam. Każda ingerencja protetyczna jest dla zębów stresem i może wywoływać ból, który najczęściej przechodzi po niewielu dniach. Jednak, jeżeli czuje Pani ból przy nagryzaniu, warto sprawdzić wysokość mostu. Czasem wystarczy minimalna poprawka i ból zniknie.