Bolesna brodawka na palcu

Witam .Leczę się od pół roku u dermatologa. Na palcu środkowym między opuszkiem i pod paznokciem wyrosła mi brodawka. stosowałam bedicort G ,pózniej trafiłam do dermatologa i przez 4 miesiące stosowałam travogen10mg/g, przez ostatnie 2 miesiące doktor zaleciła dernilan. mimo iż stosuję sie do zaleceń lekarza nie ma postępu w leczeniu.jest to bardzo dokuczliwe a czasem nawet boli.potrzebuję fachowej porady. Joanna

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby usunąć ją chirurgicznie.