Bolesność mięśni a stosowanie tramadolu

Silne bole ramion - szczególnie w nocy. Wyglada to na ból mięśniowy /biceps/ a nie kości. Na pewno nie artretyzm - aspiryna nie niweluje bólu. Pomaga tramadol ale nie chce zażywać go codziennie choć podobno nie uzależnia. /jestem po operacji kregoslupa i z tad tramadol/. Jestem aktualnie poza Polska i z tad moje pytanie - mam 67 lat i jakiś czas jeszcze pozostanę tam - czy powinnam udać sie do miejscowego lekarza czy dalej łykać tramadol? Dziękuje Hanna Budslawska

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym jednak udać się do lekarza, konieczne jest badanie.
Pozdrawiam