Bolesność wątroby po stosowaniu antybiotyku

Witam od połowy grudnia ciągle jestem chora lekarz dal mi już trzeci antybiotyk. Od wczoraj zaczęła boleć mnie watroba i odstawiłam antybiotyk. Czy ten ból spowodowany jest lekami ? Co zrobić?

Witam,
możliwe obciążenie wątroby - proponuję zakupić lek wspomagający pracę wątroby - essentiale itp.

Proszę zgłosić się ponownie do lekarza prowadzącego z powyższymi objawami celem dalszego leczenia.

pozdrawiam