Bolesność zatrutego zęba u 39-letniej osoby

Witam, mam właśnie zatruty ząb, już po raz drugi, przed leczeniem kanałowym. Boli mnie praktycznie cała prawa strona twarzy. Nie zdecydowałam się na znieczulenie stąd ponowne trucie. Czy to był błąd? Czy z tym zębem coś złego się dzieje skoro tak boli i czy da się go uratować? Proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli ból po "zatruciu" nadal się utrzymuje konieczna jest wizyta u stomatologa, bez badania nie można nic powiedzieć.