Brak apetytu i budzenie się w nocy z płaczem u 8-miesięcznego synka

Witam mam mój synek ma skończone 8 miesiące i budzi mi się w nocy z wrzaskiem i płaczem , podczas dziennych drzemek zdarza się to samo dodam ze sypia mi w dzień 3 raz po godzinie . A do tego od paru dni nie chce mi jeść , jej tak jak by nie chciał. Czy mam powody się martwić proszę o odpowiedzi

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy nie są charakterystyczne, co oznacza, że nie ma takiej możliwości, by tylko na tej podstawie postawić jakiekolwiek rozpoznanie. Proszę udać się do lekarza pediatry, który zbierze wywiad, zbada dziecko oraz pokieruje dalszym postępowaniem.