Brak erekcji podczas drugiej próby stosunku

Witam,problem polega na tym ze gdy ze swoją partnerką chcemy sie kochac 2 raz mam problem ze wzwodem,nawet jak juz jest to w trakcie penetracji mieknie. dodam ze mam 32 lata i nie miałem nigdy takich problemów, przeszedłem rok temu zabieg wydłuzenia wiedzidełka ze wzgledu na przed wszesny wytrysk. po czesci zabieg pomogł ,ale nie zadowalająco i to jest drogi moj problem bo gdyby go nie było i pierwsze zblizenie trwało wystarczająco to pewnie bysmy drugi raz nie zaczynali.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi oraz badania hormonalne.