Brak miesiączki w 41. dniu cyklu

Witam!Jestem 41 dniu cyklu i nie mam miesiączki.W 36 dniu cyklu mialam robione usg, które wykazało:endometrium o grubości 18 mm, jajnik lewy o wymiarach: 31x18 mm.Zatoka Douglasa bez cech patologicznych. Co to oznacza ciążę czy spóźniona owulację?Robiłam testy ciążowe, które wychodzą negatywne oraz dostałam Duphaston na wywołanie okresu

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję wykonać badanie beta hcg i udać się ponownie do lekarza ginekologa.