Brak ochoty na seks u 40-letniej kobiety

Mam 40 lat ,od ponad roku nie mam ochoty na sexs a wręcz przeciwnie-odraża mnie sama myśl zbliżenia. Kocham swojego męża jednak nie potrafię przemóc się w sprawie intymności.Dodam że jestem rok po porodzie , który przebiegł bez problemowo tak ,jak i sama ciąża.

Dzień dobry!

Konieczna jest osobista rozmowa z seksuologiem, aby przeanalizować zarówno możliwe przyczyny somatyczne (np. zmiany hormonalne), jak i psychologiczne.

Pozdrawiam!