Brak okresu i podejrzenie PCOS

Spoznia mi sie okres, tzn 44 dzien cyklu i jego brak. Objawy mialam jak na miesiaczke lecz nie pojawil sie. Od kwietnia 2014 roku do czerwca tego roku bralam tabletki anty. Niestety ostawilam je bo mialam migreny. Teraz jest 3 miesiac po odsawieniu i brak miesiaczki,wczesniej bylo ok 27-30 dni) lekarz po badaniu usg powiedzial ze mam pecherzyki na jajniku, dostalam luteine na wywolanie i skierowanie na baganie prolaktyny i ths. W czerwcu mialam badnie ths i nic nie pokazalo. czy moge miec PCOS?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak może mieć Pani PCOS, konieczne jest wykonanie powyższych badań. Proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.