Brak reakcji członka

Witam,mam 21 lat od 13 stycznia zaprzestałem masturbację, obecnie nie mam partnęrki, masturbacja wystepowała góra 2 razy dziennie, zaprzestałem dlatego, iż mój członek przestał reagować, nie wiem jakim cudem. Stało sie to z dnia na dzień, wzwody poranne jak i w dzień przestały wystepowac. Przestała podniecac mnie jakakolwiek pornografia. Nie pale papierosów, narkotyki odpadają, pije max 2 razy w tyg, stresu staram sie unikać ost. Czy to czasowe ?! Pogrąża mnie problem, prosze o pomoc, pzdr.

Witam
Proszę udać się na wizytę u lekarza seksuologa lub urologa, który zaleci odpowiednie badania. Będą mogły one wykluczyć czynniki biologiczne. Jeśli te zostaną wykluczone zasadna będzie dalsza pomoc seksuologa.
Pozdrawiam B.K