Brak symetrycznego zakresu ruchu ręki po złamaniu

Witam 31 stycznia operowali mi rękę, zlamalem lewe ramię na wysokości 1/3 ręki zlamanie jest bliżej łokcia. Mam wewnętrzna stabilizacje wewnątrz ręki. Po niecałych 3 tyg miałem pełne zgiecie. Mogę pięśc położyć na barku i całym przedramieniem dotykać ramienia, mogę położyć się na zgietej ręce bez bólu, ruchy obrotowe nadgarstka ok, nie czuję bólu. Jest jednak jeden problem, nie mam symetrycznego zakresu ruchu jednak. Mam wyprost jako taki natomiast brakuje mi 1,5-2cm przeprostu, tyle jest mniej wzgledem zdrowej ręki. Ćwiczę cały czas po zdjęciu ortezy (2tyg nosilen) zgiecie poszło blyskawocznie i wyprost. Teraz jednak ok kilku dni widzę, że to stoi w miejscu, nie ma postępów w ogóle. Czy to jest przykurcz i czy to tak zostanie czy mam szansę jakoś mega opórnie ale jednak uzyskać symetrie w rękach?

Szanowny Panie, może być to wynikiem zastosowanego leczenia, najlepiej będzie omówić ten fakt z lekarzem prowadzącym. Serdecznie pozdrawiam