Choroba węzła zatokowego

Witam mam 18 lat i po wszystkich badaniach wykryto mi chorobe węzła zatokowego . Przed terazniejszymi badaniami mialem niedawno holtera i w wyniku byla 1 pazuza nadkomorowa . Doktor kazala biegac itp na wczorajszym badaniu holtera wyszly mi 3 pauzy nadkomorowe czy to mozliwe ze od biegania . 2 sprawa skierowano mnie do centrum zdrowia dziecka czy to dobry wybor ? Mam 185cm/94kg . Prosze o odpowiedz na wszystkie moje pytania bardzo sie boje bo to w koncu serce ...

Aleksander Ropielewski

Opisane pauzy są typowe dla choroby węzła zatokowego. Centrum Zdrowia Dziecka to bardzo dobry ośrodek o najwyższym stopniu referencyjności. Na pewno będzie tam Pan pod opieką specjalistów.

Magdalena StusiĹska

Szanowny Panie, takie badania wymagają dalszej interpretacji- jak długie są pauzy i czy mają wpływ na pracę serca. Jeśli węzel faktycznie jest chory- jest na to rada, wystarczy wszczepić rozrusznik. Skierowanie do centrum zdrowia dziecka to bardzo dobry wybór, jest to znakomity ośrodek.