Wynik badania holterem a prawdopodobieństwo choroby serca

mam 28 lat i nigdy nie miałem problemów z sercem.We wnioskach Holtera pisze:w okresie mon. ekg rytm zatokowy,okresowo niemiar. zatokowa-do różnic. z blokim z-p 2:1.W godzinach nocnych blok p-k Ist.We wszystkich kanałach wysokie odejście punktu J.Bez pauz dłuższych od 2,5s.Epizody bloku zatokowo-przeds. II stopnia oraz zahamowania zatokowe z pauzami do 2,3s w godz.nocnych.Pobudzeń komorowych zar.1,zar.3 pobudzenia dodadtkowe nadkomorowe. Proszę o interpr.czy te wnioski potwierdzają chorobe serca

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki wskazują na zaburzenia rytmu o charakterze bloku I i II stopnia. Koniecznie proszę zatem skonsultować się ze specjalistą kardiologiem, który zdecyduje jak powinno wyglądać dalsze leczenie.