Ciągły ból w lewym dolnym boku

Witam, mam bóle w lewym dolnym boku. Ciągły, nieustający, trwający coraz dłużej, teraz już do dwóch dni. W czasie bólu po zjedzeniu jeszcze bardziej. Nie można się wyprostować, ulgę przynosi jak leżę w bezruchu. Zadne tabletki nie pomagają. Ostatnio dostałam zastrzyk, trochę pomogło, ale na parę godzin. nawet w nocy nie przestaje, zasne, ale ból mnie budzi. Usg, gastroskopia, mocz ok. Tylko dwa lata ponad zmagam się z anemią. Przyjmuję sorbifer durules dwa razy dziennie. Co to może być?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości wskazują raczej na schorzenia dolnego odcinka przewodu pokarmowego. Bardziej niż gastroskopię, powinna mieć Pani zatem wykonaną kolonoskopię. Tym bardziej, że ma Pani anemię, która jest objawem niepokojącym! Koniecznie proszę zatem nie zwlekać, tylko skonsultować się ze specjalistą gastroenterologiem.