Ciągły ból w okolicach jedynek

Mam pytanie czuje w okolicy dolnych jedynek ciagły bol i napychanie zeby zdrowe co to moze byc?

Aleksander Ropielewski

Możliwe że rosną Pani 3 zęby lub inny ząb zaburza zgryz.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

Ciężko odpowiedzieć bez zobaczenia, może ma Pani wypełnienia na tych zębach, które nie są dobrze dopasowane na powierzchniach stycznych, może to kwestia dziąsła lub kieszeni dziąsłowej, może to wynikać też z nieprawidłowego zgryzu. Radziłabym udać się na konsultację do lekarza, wykonać zdjęcie rtg, może uda się postawić diagnozę.

pozdrawiam serdecznie