Co dalej po usunięciu brodawki łojotokowej?

Witam Tydzień temu usunelam metoda lasera brodawke lojotokowa nadustami ktora rosla ze nma od dziecka do 35 lat usunelam ponieważ byla odstawajaca brazowa i wyrastaly z niej wlosy,ale martwi mnie ze zmiana krwawila nawet kilka dni po usnieciu zostala wypalona rowno ze skórą by bylo ladnie jest strupek troszke odczuwam pulsowania i spowrotem odrastaja wloski czy to normalne teraz sie bojem bo chodz dermatolog powiedzial ze to zmiana lagodna to zostala usunieta nie w calosci w gabinecie kosmetycznym i nie poszlo nic do badani no i sam zabieg nie byl bezbolesny chodz wbijala kilka krotnie znieczuleni oraz psikala zamrazaczem niby bardzo zmiana byla unerwiona

Jeżeli zmiana ma być zbadana histologicznie to zawsze można wyciąć bliznę i wysłać do badania. Prawidłowo wykonane znieczulenie Lignocainą znosi ból okołozabiegowy. Nie przystępuję do wycinania dopóki nie upewnię się że znieczulenie działa.