Co jest przyczyną powiększających się pieprzy na ciele?

Witam, mam dość dużo pieprzy na ciele, w tym parę w głowie, dość dużych. Ostatnio zauważyłem ze te na głowie się powiększyly (dwa) oraz na klatce piersiowej. Co może być tego przyczyną? Byłem u lekarza i do kontroli za 4 mies mam się zgłosić, a one nadal się powiększają tak się mi wydaje...

Z wiekiem 'pieprzyki' czyli znamiona moga sie jeszcze powiekszac. Jesli dermatolog w badaniu dermatoskopowym nie stwierdza niepokojacych zmian, nie ma obaw do strachu.