Co mam robić z tym zębem ?

Dzień dobry, Mam bolącego zęba. Obecnie jest uczucie pulsowania wewn. zęba. Kilka dni temu zauważyłam że jest on innego koloru - lekko siny. Niestety nie pamiętam czy ząb był leczony kanałowo ale podejrzewam, że nie. W moim mieście ciężko dostać się do stomatologa , długie terminy... Czy to oznacza, że ząb jest już martwy? Jak długo mogę chodzić z takim zębem. Najbliższa wizytę udało mi sie ustalić na sierpień...

Ząb obumarł i wymaga leczenia endoodntycznego. Nowoczesne leczenie wykonuje się na jednej wizycie pod mikroskopem. Nie da się ocenić jak długo może Pani chodzić z takim zębem, może on zacząć mocno boleć każdego dnia.