Co mam zrobić z tym znamieniem na czole?

Witam, urodziłam się ze znamieniem w postaci popękanych naczynek na prawej górnej części czoła brwi, środka nosa oraz ucha. Było to naprawdę mocno bordowe i wyraźne. Z wiekiem samo zeszło i naprawdę widać bardzo małe pęknięcia. Po tej stronie mam znacznie mniej włosów. Prawie wcale....w związku z tym chciałabym się dowiedzieć czy jest możliwość w jakiś sposób zamknięcia tych naczynek bądź zrobienia czego kolwiek, tak być moc wykonać makijaż permanentny brwi? Zmagam się naprawdę z malowianiem ponieważ druga jest "normalna" i nie narzekam na brak włosów... Pozdrawiam

Dzień dobry, opisany przez Pania przypadek polecałabym skonsultować z lekarzem specjalistą. W trakcie wizyty na żywo będzie on w stanie jasno określić podłoże i przyczynę występowania opisanych zmian i przypadłości.

Serdecznie pozdrawiam

Życzę miłego dnia

Specjalista Medycyny Estetycznej, Dermatolog, dr Izabela Lenartowicz

http://lenartowiczclinic.pl