Co mogą oznaczać dziwne dolegliwości po operacj płuc?

Witam. Mam 18 lat, w grudniu 2017r miałam operację na samoistną odmę opłucnową , strona prawa, usunięto mi też kawałek płuca. Teraz co jakiś czas mam dziwne odczucia jakbym na tym prawym boku miała sito i czuję też jakby mi powietrze przeciekało oraz czasem coś trzaska. Dodam, że pracuję w sklepie odzieżowym i czasem jest ciężko. Dlaczego czuję takie rzeczy ? czy to normalne odczucia po operacji?

Trzeba na pewno udać się w tej sprawie na kontrolną wizytę do pulmonologa. Zapewne będzie konieczne wykonanie kontrolnego RTG płuc, a nawet być może tomografia płuc. O wszystkim zadecyduje pulmonolog po bezpośrednim badaniu. Po tak długim okresie od operacji płuca raczej dolegliwości nie powinny występować zwłaszcza jeśli są uciążliwe.