Co mogą oznaczać komplikacje u synka przy oddawaniu moczu?

Witam u mojego synka (3.5)podczas sikania tworzy się balonik.susiak się nadyma.syn nie odczuwa bólu.dodam ze skórka na siusiaki jest ruchoma i nie sklejona da się ją zsunac.jakkue kroki podjąć?proszę o rade

Lek. Paweł Szadkowski

Proszę umówić się na wizytę do chirurga dziecięcego. Musi on ocenić narządy rodne synka. Najpewniej jest to stulejka - lekarz zaleci odpowiednie postępowanie.