Co mogą oznaczać reaktywne wyniki w kierunku różyczki u 20-latki?

Witam do lekarza jeszcze sporo czasu odebralam wyniki badan i sie martwie jestem w 11 tyg ciazy wyniki rozyczka igg 88.2 wynik reaktywny 15IU/ml rozyczka igm 17.3 wynik reaktywny 15IU/ml proszę o interpretację wynikow

Lek. Tomasz Budlewski

wyniki świadczą o zakażeniu i konieczna jest wcześniejszą wizyta u ginekologa