Co mogą oznaczać skurcze nad pępkiem po operacji przepukliny?

Dzien dobry mam pytanie jestem po operacij przepuchliny pepkowej z wszyciem siatki zabezpieczajacej juz 5 lat od niedawna zaczynam odczuwac dziwne skurcze nad pepkiem czy mozliwe jest zeby cos było z ta siatka nie tak :) dziekuje

Trudno mi odpowiedzieć na to pytanie bez bezpośredniego badania. Raczej te objawy nie mają nic wspólnego z obecnością siatki przepuklinowej. Proszę z tym problemem udać się na bezpośrednie badanie najlepiej do chirurga ogólnego.