Co mogą znaczyć czerwone plamy na twarzy?

Mam 25 lat. Pracuje jako elektryk. Mpim problem jest czerowna twarz a raczej plamy na polikach w strone uszu czasem czoło i broda. Wcześniej tez szyja. Gdyby nie to że pali i piecze nawet bym tego nie odczuwal. Natomiast utrudnia mi to bardzo życie. Te zmiany na twarzy wystepuja zawsze po pracy. Wracam do domu i nie poznaje sie w lustrze gdym wygladam jak burak poprostu. Chcialabym wiedziec jakie moga byc tego przyczyny. Wyniki ma świetne. Kontroluje raz w miesiącu swoje zdrowie. Ćwiczę na siłowni. Dodam tez ze sa czasem takie tygodnie gdzie przez 7 dni w tyg boli mnie glowa. Natomiast badania w tym kierunku sa również ok. Zadnych zmian w głowie.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.