Co mogę jeść, by szybko przytyć?

Witam. Pytanie do dietetyka. Mam znaczna niedowage. Waze okolo 42 kg przy wzroście 163 cm. Mam problemy z stresem. Pod wplywem nerwów wymiotuje. Często mdli mnie. Chciała bym przytyć co moge jeść i jak często byM przybrała na wadze w krótkim czasie ? Np do okresu wakacyjnego ? Prosze o rady. Bede baaardzo wdzięczna. Jak cos prosze pisać na e-mail anna0795@gmail.com pozdrawiam.

Ewa Zawidzka Dietetyk, Wrocław

Witam serdecznie,

W przypadku takich dolegliwości sugerowałabym przede wszystkim udanie się do lekarza pierwszego kontaktu w celu zrobienia podstawowych badań oraz naukę radzenia sobie ze stresem, najlepiej przy pomocy psychologa. Po ułożeniu tych spraw możemy zabrać się za dietę, zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam
Ewa Zawidzka