Co może oznaczać brak porannych erekcji?

Nie mam w ogole erekcji.czasami zdarzaja sie poranne ale to rzadko.jezeli mam erekcje moj zoladz jest suchy a podczas dotykania boli.nieraz mam bialy nalot jakby ser pod zoledziem.podczas uprawiania sexu nie czuje zadnych doznan.z wymazu wyszlo ze nie mam grzybicy robilem wymaz spod napletka i z cewki moczowej.z badania krwi wyszlo mi ph 8.Co to moze byc prosze o pomoc

Lek. Michał Lenard

Powinien Pana zbadać urolog, który oceni wyniki badań i zdecyduje o odpowiednim postępowaniu. Pozdrawiam!