Co może oznaczać guzek pod skórą penisa?

Dzień Dobry Mam 20 lat i mam problem z penisem . Otóż od 3 miesięcy mam na penisie niewielki guzek pod skórą . Znajduje się on na trzonku , centymetr pod żołądziem po prawej stronie . Jest on pod skórą i wydaje się leciutko ruchomy pod dotykiem(lekko przesuwalny jednak zostaje na swoim miejscu) ma on strukturę przypominającą chrząstkę pod dotykiem i oprócz aspektów wizualnych nie daje żadnych objawów.Teraz jest trochę mniejszy niż w czasie kilku tygodni od jego powstania. Podczas spoczynku penisa jest niewidoczny a zaledwie lekko wyczuwalny pod dotykiem jednak podczas erekcji jest już zauważalny gdyż powstaje niewielkie wybrzuszenie na kilka milimetrów .Jestem prawie pewien że powstał po nasilonej masturbacji gdyż zauważyłem go dzień później .Martwię się trochę że może być to coś poważnego ,nie ma żadnych objawów i nie zwiększa się jednak denerwuje mnie fakt że nie znikł po 3 miesiącach .

Szanowny Panie, przykro mi ale bez badania nie jestem w stanie pomóc. Najlepiej będzie jak uda się Pan do urologa. Serdecznie pozdrawiam