Co może oznaczać naderwanie skóry przy żołędziu?

Witam Zacznę od tego że jako dziecko zostałem obrzezany ale nigdy z tym nie miałem problemów. Bardzo lubię uprawiać sex ze swoją narzeczoną ale ostatnio wystąpiło coś takiego że tak jakby oberwała się skórka wokół żołędzia. Są to ranki dość bolesne. Myślałem że to jednorazowy przypadek. Odczekałem tydzień do następnego stosunku i znowu to samo.... Podczas stosunku skórka znowu się naderwała wokół całego żołędzia.... Co można z tym zrobić?? Czy lekarz rodzinny pomoże??

Lek. Tomasz Budlewski

bardziej lekarz urolog badź dermatolog, po badaniu będzie mozna zalecić dalsze postępowanie.

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.