Co może oznaczać taka zmiana po usunięciu ósemki?

Witam. 6 tygodni temu miałem usuwaną lewą dolną 8. Zabieg nie był chirurgiczny. Po wszystkim wystąpił suchy zębodół który został wyleczony. Teraz w dziurze po zębie rośnie mi jakąś miękka gulka spod której czasem wypływa krew a czasem jakaś wydzielina. Ta gulka jest czerwona. Co to może być?
MĘŻCZYZNA, 30 LAT 5 miesięcy temu

Proszę udać się do stomatologa na kontrolną wizytę i ewentualne wykonanie zdjęcia rtg. Najprawdopodobniej nie doszło jeszcze do całkowitego wygojenia zębodołu. Można sobie doraźnie pomóc płukaniem płynem np Eludril

Jeżeli z okolicy zębodołu nadal krwawi i nie wykształciła się odporna na dotyk śluzówka, rana nadal nie jest zagojona. Przyczyny mogą być rożne, na przykład resztki jedzenia, które dostały się do rany, ostry kawałek kości brzegowej itd. Może być konieczne ponowne oczyszczenie zębodołu, albo tylko jego przepłukanie. Decyzję podejmie lekarz prowadzący.