Rana i stan zaplany po wyrwaniu ósemki

Witam 24 listopad miła usuwana górna osemke pod zembem byl stam zapalny i rana zle sie goiła miłam przez tydzien czasu wsadzane tabletki do rany przeciwzapalne i bolowe do rany non stop wpada mi jedzenie i boli wizyte kontrolna ma w srode ma pytanie w jaki sposub mogę sobie wycianac jedzenie lub czym plukać? druga strona nie moge jesc bo mam pokruszna szustkę i boli pod czas jedzienia.Jak przetrwac do srody i czy cos moze sie stac jak tam jedzenie zostanie?

Najmniej traumatycznie będzie jak zakupi Pani w aptece strzykawkę i grubą igłę( może być tępa-niekiedy takie są dostępne) i będzie Pani pod ciśnieniem przepłukiwała zębodół( wodą, szałwią,rumiankiem, rozcieńczonym Dentoseptem itp.)..oczywiście igła ma się znajdować nad zębodołem,a nie wbita w śluzówkę :-)