Co może znaczyć ból i opuchlizna w prawej ręce?

Witam w piątek i sobotę dźwigałam trochę ciężarów a w niedzielę pracowałam jako kelnerka, ból zaczął się w niedzielę wieczorem , w prawej ręce od łokcia po palce ból , lekka opuchlizna gdy dotykam piecze mnie , nieznośny przechodzący ból. Gdy ruszam nadgarstkiem boli mnie strasznie . Nie wiem co mi jest pomocny chorowałam 6 lat temu na młodzieńcze idiopatyczne zapalenie stawów... Proszę o pomoc..

Możliwe, że dolegliwości są związane z pracą fizyczną, w pierwszej kolejności proponuję wizytę u ortopedy. Pozdrawiam.