Co należy robić przy bólu okolicy pępka?

Od miesiąca walczę z bólem w okolicy pępka, pępek jest twardy i w środku czerwony. Przepuklina została przez lekarza chirurga wykluczona. Chirurg stwierdził ze to zapalenie jakiejś cewki, i można to zoperować nawet za 15 lat… Zalecenie: psikac octeniseptem i utrzymywać higienę pępka. Niestety Od tygodnia pojawiły się gorączki do 38,5 stopnia. Ból nasilił się, uniemożliwiając normalne codzienne funkcjonowanie Gdzie się z tym dalej kierować? Co to może być?
MĘŻCZYZNA, 23 LAT 10 miesięcy temu

Dzień dobry.

Wymagana stacjonarna wizyta u swojego lekarza pierwszego kontaktu który wykona badanie fizykalne i zleci odpowiednią diagnostykę laboratoryjną i obrazową która pozwoli na rozpoznanie i odpowiednie leczenie tym bardziej, że do objawów doszła podwyższona temperatura.

Proszę nie lekceważyć opisanych objawów.

Pozdrawiam