Co oznacza biała boląca krostka na ścianie gardła?

Dzień Dobry !!! Chciałam sie spytać co to jest na sciance gardła mam białom kroste boli mnie gardło osiada mi sie flegma w gardle co to moze być ? Dodam że miałam migdał wycinany 2 lata temu

Lek. Paweł Szadkowski

Pani objawy mogą świadczyć o zapaleniu gardła. Biała krosta może być powiększoną odczynowo grudką chłonną. Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu dokładnego zbadania.