Co oznacza ból piszczeli przy żylakach?

Witam mam problem z lwą nogą kucne to nie mofe wstac jak chodzę to tak jak by mnie bolala piszczel pomóżcie bylem u ortopedy dal mi stabilizator i jakes tabletki mam z tylu zylaka bylem u chirurga tez dal tabletki pracuje jako spawacz mam stojącą prace leżę tez mnie boli tak jak by piszczel nie wiem

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie