Co oznacza ból po zwichnięciach kolana i operacji?

witam.jestem po 5 zwichnięciach kolana i operacji (przeprowadzonej 15 lat temu). od wrzesnia czuje nasilajacy sie ból kolana.w styczniu obudzilam sie-poczulam przeszywajacy ból,(jakby mnie sto igieł przebijało) kolano spuchło (bez urazu). nie bylam wstanie chodzić.lekarze zrobili rtg, mri i badanie krwi.na rtg i mri nie znaleźli nic.ob mam 28, crp 35 i witamine D3-25.tyle narazie ustalil w dalszym ciagu czuje ból. co to może być?bólom towarzyszy stan podgorączkowy (37,2)boli mnie też prawa dłoń

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że konieczne jest usg i diagnostyka w kierunku chorob reumatologicznych np. reumatoidalnego zapalenia stawów.