Co mogą oznaczać ból i drętwienie nóg?

Zaczęło się wszystko od tego że w tamtym roku bolały mnie plecy w odcinku ledzwiowym I w odcinku piersiowym w późniejszym stadium już. Zrobilam rezonanse kręgosłupa bez kontrastu wyszły mi guzki schmorla jakieś przepukliny I wypukliny między czasie miałam jakieś infekcje bakteryjne w moczu jakieś bakterie wychodziły non stop w posiewie antybiotyki itd. Ale robiłam wynik na kreatynine wszystko ok usg jamy brzucha okej później poszłam do neurochirurgia prywatnie u 2 byłam ale oni powiedzieli że to nie kwalifikuje się na rehabilitację ani na operację te schorzenia w kręgosłupa między czasie robilam RTG płuc wszystko ok iść brzucha ok zaczęła mnie dziwnie stopa boleć bez przyczyny w grudniu nie wiedziałam co to bez przyczyny wgl zrobiła wynik na kwas moczowy ale też dobrze wyszedł później dziwnie zaczęły mni3 rece boleć taki atak miałam w pewną noc że się wgl nie mogłam dotknąć po rękach. Najgorsze zaczęło się w lutym jakoś bo też mnie te plecy bolały wzięłam antybiotyk z myślą iż to znowu nerki I przeszły I od tamtego czasu nie bolą ale wtedy strasznie mnie zaczęły boleć nogi jakby mi je odjelo straszny ból nóg powiększył mi się węzeł na szyi przestraszyłam się że to jakaś białaczka poszłam zrobić krew z rozmazem ręcznym ale wszystko ok wtedy też zrobilam wynik na mononukleoze zakaźna czyli na wirusa ebv on wyszedł watpliwy do tego doszły boleści pod pachami węzłów takie rwanie byłam prywatnie na usg obwodowych węzłów chłonnych wyszło że odczynowo nie nowotworowo powiekszone są pod pachami w pachwinach I na szyi byłam z ty wynikiem u chirurg onkolog powiedziała żebym się nie przejmował tym bo to odczynowo między czasie miałam wynik na czynnik reumatoidalny RF wszystko dobrze na elektrolity dobrze mocznik wszystko dobrze krew z rozm manualnym wszystko dobrze posiew na mocz ujemny badanie ginekologiczne cytologia usg ok piersi ok borelioza w przeciwcialach igm igg ujemny cytomegalia I toxoplazmoza ujemny chlamydia w przeciwcialach igg igm ujemny między czasie trafiłam na odział zakazny na Koszarawa tam wynik na hiv ujemny alat na próby watrobowe ok crp na stan zapalny ok wynik Aso też ujemny wynik ebv wątpliwy sama musiałam zobaczyć czy jest on fałszywie dodatni więc zrobilam wynik metoda dna pcr real Time za 200zl wyszło że wynik był fałszywie dodatni także zakaźne rzeczy odstawione między czasie 2 raz usg zrobilam węzłów wyszło że odczynowo przy okazji piersi usg miałam wyszło że mam torbiela teraz właśnie idę w poniedziałek też na iść piersi między czasie u neurologa byłam miałam tomografie głowy ok RTG szyi w miarę ok RTG stawów krzyzowo biodrowych ok gastroskopie to refluksa mam na sorze na Borowskiej byłam podstawowe wyniki jakie tam zrobili ok u laryngologa byłam ok u dermatologa ok u hematologa byłam ok do obserwacji tylko leuckoxyty ob ok anty tpo tsh ft3 ft4 na tarczyce Wyniki okej I w końcu ana1 dodatnie test przesiewowy w schorzeniach reumatologixznych ana2 słabo dodatni z typem świecenia ziarnistym miano 1 ;160 wapń całkowity fosfor nieogran ok anty cpp ok anca ok ldh ok podwyższona jedynie cpk czyli kinaza fostokreatynowa którą znajduje się w mięśniach rezonans stawów krzyzowo biodrowych z kontrastem ok co wyklucza rzs reumatoidalne zapalenie stawów morfologia ostatnio ok parę tam małych odchyleń u onkologa ok teraz ma. Skierowanie do szpitala na 05.10 na odzial reumatologiczny idę jeszcze do neurologa niedługo I na te iść piersi I właśnie takie bóle remisje I bóle szczególnie nóg w spoczynku uczucie drętwienie jakby mrówki chodziły pod spodem straszne uczucie. Co to może być?

Nie dokonujemy analiz przypadków pacjentów z poziomu portalu, w tym celu niezbędna jest wizyta u lekarza w gabinecie i rozmowa z pacjentem. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.