Co może oznaczać kołatanie serca i osłabienie?

Witam. Mam 17 lat. Wszystko zaczęło się ok 2 miesiące temu kołataniem serca wieczorem. 2 dni później pojechałem do szpitala bo bylem ciągle osłabiony. W szpitalu wyszlo ze spadl mi potas, mialem ekg oraz holtera wszystko dobrze. Pozniej wszystko ucichlo i terz znowu tylko inne objawy. Duzo czytalem w internecie, szukalem chorob co to moze byc itp wmawialem sobie, bylem nawet u psychiatry ale nie sadze zeby to byla nerwica. Moje objawy : Ból głowy( przy zmęczeniu taki pulsujacy na czole i wokol), Ból szyi z tyłu, ogólne osłabienie oraz osłabienie prawej strony ciała tzn prawa ręka i noga są tak oslabione i szybko się meczą, Ogólne szybkie męczenie, częste oddawanie moczu, zawroty glowy, czasami takie kłucie mięśni w tych samych miejscach oraz wydaje mi się że lewą nogę i rekę przy dotyku czyje lepiej niz prawą. Ciągle mi sie nic nie chce, jestem senny, jak pochodze gdzies dluzej to od razu zawroty glowy szybkie zmeczenie. Bylem u neurologa 2 razy, Pani mnie przebadała i wszystko ok. Biorę Witamine B, D, E Magnez, potas. Jeszcze gdy bylem w szpitalu witamina d mi wyszla na poziomie 10.5 pozniej wybralem cale pudelko w ciagu miesiaca i mialem 22(wynik z 2 dni temu). Robilem takze badanie na tarczyce TSH-1.171(GDY BYLEM W SZPITALU BYLO 3.5) FT3-3,4 FT4- 1,5. Proszę o pomoc juz cięzko mi z tym życ. Najgorzej z tym bólem głowy bo czasami jest potworny oraz to osłabienie prawej ręki oraz nogi :(

Witam Pana,
jeśli wyniki badań nie potwierdzają chorób somatycznych, można zbadać czynnik psychiczny w kierunku zaburzeń lękowych oraz zastosować systematyczne leczenie metodą psychoterapii poznawczo - behawioralnej. Dużo czasu spędza Pan przed komputerem, czytając różne rozpoznania, zachęcałabym Pana do aktywności fizycznej, np. pływalnia - w ten sposób można wzmocnić mięśnie, ponieważ niećwiczone zanikają, spacer, etc. Bóle głowy mogą być napięciowe - osoby, które mają skłonności do zaburzeń emocjonalnych, szybko wpadają w furię lub takie, które podatne są na działanie czynników stresogennych, mają skłonności do migreny, cierpią z powodu bólu głowy. Napięciowy ból głowy może być spowodowany przeżywaniem różnych sytuacji, emocjami, przemęczeniem, brakiem snu - sen jest naturalną relaksacją, wymagane jest przynajmniej 8 godzin snu. Należy zadbać o zdrowy styl życia, pić przynajmniej 2,5 litra wody niegazowanej dziennie. Wskazana jest szczegółowa diagnostyka czynnika psychicznego w Poradni Zdrowia Psychicznego NFZ. Zachęcam do poczytania;
https://zdrowie.tvn.pl/a/napieciowe-bole-glowy-przyczyny-objawy-leczenie
Pozdrawiam serdecznie