Co oznacza ból w pachwinie?

Dzień dobry, od około 1,5 miesiąca odczuwam ból w lewej pachwinie nasilający się podczas noszenia cięższych rzeczy. Zaczęło się od tego, że siedząc przy stole z nogą założoną na nogę niefortunnie psiknęłam. Gdy wstałam od stołu zaczęłam odczuwać bardzo silny ból, który jeszcze się nasilał podczas chodzenia. Ponieważ odczuwałam dodatkowo bóle brzucha udałam się do lekarza, który jednak wykluczył przepuklinę jako powód. Po paru dniach ból zmalał, niemniej dalej odczuwam pewien dyskomfort. Do tego pojawił się ból w trakcie stosunku (jakby pieczenie spowodowane obtarciem), niezależnie od przyjmowanej pozycji i stopnia nawilżenia. Mam od kilku lat stałego partnera i nigdy mi się coś takiego nie przydarzyło. Ginekolog nie stwierdził żadnych nieprawidłowości, zlecone przez niego badania również niczego nie wykazały. Co może być przyczyną bólu? Do kogo powinnam się zgłosić po pomoc?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego ponownie po badaniu będzie można zdecydować o dalszej diagnostyce