Co oznacza Carcinoma ductale invasivum G-2?

Mam pytanie dotyczące wyniku Carcinoma ductale invasivum G-2 Receptor estrogenowy silna reakcja w 100% komórek Receptor progesteronowy słaba reakcja 5% komórek HER2 wynik dodatni Ki67-50% Jak rozumieć te wyniki wiem Że jest to rak inwazyjny

Witam , mam za mało danych o początku,przebiegu,stanie obecnym zaawansowania klinicznego choroby , abym mógł powiedzieć coś autorytatywnie! Nie wiem też jakie było (będzie) planowane leczenie! Proszę omówić szczegóły z lekarzem prowadzącym! z.żurawski