Co oznacza cienkie zwłóknienie w prawej wnęce, poza tym płuca i sylwetka sercowo-naczyniowa w normie?

Dzisiaj odebrałem wynik badania RTG w kierunku gruźlicy (badania okresowe w pracy). Wynik: ""Cienkie zwłóknienie w prawej wnęce, poza tym płuca i sylwetka sercowo- naczyniowa w normie". Czy to powód do niepokoju? Jestem osobą niepalącą, mam 32 lata. W ciągu ostatniego roku nie chorowałem. Na zdjęciu wykonanym dwa lata temu nic takiego nie było.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizualna ocena i porównanie zdjęć oraz Ew konsultacja pulmonologa