Co oznacza skrzep wydobywający się z zęba?

Witam. Problem polega na tym. Nie miałem wyrywanego zeba a zrobil mi Sie skrzep z ktorego wydobywa sie ciemnawa krew. Co to moze oznaczac?

Piotr Brzezik

Witam, Pana opis nie jest dla mnie w pełni zrozumiały. Z jakiej konkretnie okolicy wydobywa się krew? Czy był to pojedynczy epizod? Krwawienie może mieć związek z urazem zęba lub błony śluzowej (zranienie, przygryzienie itp.). Zalecam wizytę u stomatologa.