Co oznacza świąd pochwy po antybiotyku?

Witam, mam 19 lat i jest dziewicą. Tydzień temu byłam na antybiotyku prawdopodobnie z penicyliną, działaniem niepożądanym była biegunka. Od dwóch dni odczuwam świąd z pochwy oraz taki nieprzyjemny zapach, ale to już bywało wcześniej, nie mam żadnych upławów, jedynie taka wydzielina biała. Obawiam się, że może to być jakaś infekcja, a nie chcę iść do ginekologa, bo słabo z tymi tematami z moją mamą, a są długie terminy.

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje na infekcje nadziej wynikająca z zaburzeń które spowiadać mógł antybiotyk proszę koniecznie udac się do ginekologa